Image Styles Mapping (8.x-1.6) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Administration
bg: Администриране

en: Field
bg: Поле

en: Views
bg: Изгледи

en: View
bg: Прегледай

en: All
bg: Всички

en: Image styles
bg: Размери на изображения
