Image Styles Mapping (8.x-1.6) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Administration
cs: Administrace

en: Field
cs: Pole

en: View
cs: Zobrazit

en: All
cs: Vše

en: Fields
cs: Pole

en: Image styles
cs: Styly obrázků

en: View mode
cs: Režim zobrazení
