Image Styles Mapping (8.x-1.6) - en to hu translation catalogue (10 entries)

en: Administration
hu: Adminisztráció

en: Field
hu: Mező

en: Views
hu: Nézetek

en: View
hu: Megtekintés

en: All
hu: Mind

en: Fields
hu: Mezők

en: Entity
hu: Entitás

en: Image styles
hu: Képstílusok

en: View mode
hu: Nézetmód

en: Responsive image styles
hu: Alkalmazkodó képstílusok
