Image Styles Mapping (8.x-1.6) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Administration
ku: به‌ڕێوه‌بردن

en: Field
ku: خانە

en: View
ku: پیشاندان

en: All
ku: هەموو

en: Image styles
ku: شێوازی وێنە
