Image Styles Mapping (8.x-1.6) - en to pt translation catalogue (9 entries)

en: Administration
pt: Administração

en: Field
pt: Campo

en: View
pt: Ver

en: All
pt: Tudo

en: Fields
pt: Campos

en: Entity
pt: Entidade

en: Image styles
pt: Estilos de imagens

en: View mode
pt: Modo de exibição

en: Responsive image styles
pt: Estilos de imagem responsiva
