Image Styles Mapping (8.x-1.7) - en to de translation catalogue (12 entries)

en: Administration
de: Verwaltung

en: Field
de: Feld

en: Views
de: Ansichten

en: View
de: Ansicht

en: All
de: Alle

en: Fields
de: Felder

en: Entity
de: Entität

en: View display
de: Ansichtenanzeige

en: Image styles
de: Bildstile

en: View mode
de: Ansichtsmodus

en: Image fields
de: Bildfelder

en: Responsive image styles
de: Responsive Bildstile
