Image Styles Mapping (8.x-1.7) - en to eu translation catalogue (8 entries)

en: Administration
eu: Kudeaketa

en: Field
eu: Eremua

en: Views
eu: Bistak

en: View
eu: Bista

en: All
eu: Guztiak

en: Fields
eu: Eremuak

en: Entity
eu: Entitatea

en: Image styles
eu: Irudiaren tankera
