Image Styles Mapping (8.x-1.7) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Administration
is: Stjórnun

en: Field
is: Svæði

en: Views
is: Gagnasýn

en: View
is: Skoða

en: All
is: Allt

en: Fields
is: Svæði
