Image Styles Mapping (8.x-1.7) - en to it translation catalogue (10 entries)

en: Administration
it: Amministrazione

en: Field
it: Campo

en: Views
it: Viste

en: View
it: Visualizza

en: All
it: Tutti

en: Fields
it: Campi

en: Entity
it: Entità

en: Image styles
it: Stili per le immagini

en: View mode
it: Modo di visualizzazione

en: Responsive image styles
it: Stili immagine responsive
