Image Styles Mapping (8.x-1.8) - en to es translation catalogue (10 entries)

en: Administration
es: Administración

en: Field
es: Campo

en: Views
es: Vistas

en: View
es: Ver

en: All
es: Todo(s)

en: Fields
es: Campos

en: Entity
es: Entidad

en: Image styles
es: Estilos de imagen

en: View mode
es: Modo de vista

en: Responsive image styles
es: Estilos adaptables de la imagen.
