Image Styles Mapping (8.x-1.8) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Administration
mn: Удирдлага

en: Field
mn: Талбар

en: Views
mn: Харагдацууд

en: View
mn: Харах

en: All
mn: Бүгд
