Image Styles Mapping (8.x-1.8) - en to oc translation catalogue (9 entries)

en: Administration
oc: Administracion

en: Field
oc: Camp

en: Views
oc: Vistas

en: View
oc: Veire

en: All
oc: Tot

en: Fields
oc: Camps

en: Entity
oc: Entitat

en: Image styles
oc: Estils d'imatges

en: View mode
oc: Mòde de visualizacion
