Image Styles Mapping (8.x-1.8) - en to ru translation catalogue (10 entries)

en: Administration
ru: Администрирование

en: Field
ru: Поле

en: Views
ru: Представление

en: View
ru: Просмотр

en: All
ru: Все

en: Fields
ru: Поля

en: Entity
ru: Сущность

en: Image styles
ru: Стили изображения

en: View mode
ru: Режим просмотра

en: Responsive image styles
ru: Адаптивные стили изображений
