Image Styles Mapping (8.x-1.8) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: Administration
nn: Administrasjon

en: Field
nn: Felt

en: View
nn: Sjå på

en: All
nn: Alle

en: Fields
nn: Felt
