Image Styles Mapping (8.x-1.8) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Administration
te: పరిపాలన

en: Field
te: ఖాళీ

en: View
te: చూడు

en: All
te: అన్నీ

en: View mode
te: వీక్షణ పద్ధతి
