Image Styles Mapping (8.x-1.8) - en to uk translation catalogue (10 entries)

en: Administration
uk: Адміністрування

en: Field
uk: Поле

en: Views
uk: Види

en: View
uk: Перегляд

en: All
uk: Все

en: Fields
uk: Поля

en: Entity
uk: Сутність

en: Image styles
uk: Стилі зображень

en: View mode
uk: Режим перегляду

en: Responsive image styles
uk: Адаптивні стилі зображення
