Image URL Formatter (8.x-1.0-beta1) - en to fi translation catalogue (11 entries)

en: Content
fi: Sisältö

en: File
fi: Tiedosto

en: Original image
fi: Alkuperäinen kuva

en: Field types
fi: Kenttätyypit

en: Image style
fi: Kuvan tyyli

en: None (original image)
fi: Ei mitään (alkuperäinen kuva)

en: Link image to
fi: Linkitä kuva

en: Linked to content
fi: Linkitetty sisältöön

en: Linked to file
fi: Linkitetty tiedostoon

en: Nothing
fi: Ei mitään

en: Use absolute path
fi: Käytä absoluuttista polkua
