Image URL Formatter (8.x-1.0-beta1) - en to nl translation catalogue (14 entries)

en: Content
nl: Inhoud

en: File
nl: Bestand

en: Original image
nl: Originele afbeelding

en: Image URL
nl: Afbeelding-URL

en: Field types
nl: Veldtypes

en: Image style
nl: Afbeeldingsstijl

en: None (original image)
nl: Geen (originele afbeelding)

en: Link image to
nl: Link de afbeelding naar

en: Linked to content
nl: Gelinkt naar inhoud

en: Linked to file
nl: Gelinkt naar bestand

en: Nothing
nl: Niets

en: Use absolute path
nl: Absoluut pad gebruiken

en: URL type
nl: URL-type

en: Configure Image Styles
nl: Afbeeldingsstijlen instellen
