Image URL Formatter (8.x-1.1) - en to cs translation catalogue (12 entries)

en: Content
cs: Obsah

en: File
cs: Soubor

en: Original image
cs: Původní obrázek

en: Field types
cs: Typy polí

en: Image style
cs: Styl obrázku

en: None (original image)
cs: Žádný (původní obrázek)

en: Link image to
cs: Odkázat obrázkem na

en: Linked to content
cs: Propojeno s obsahem

en: Linked to file
cs: Propojeno se souborem

en: Nothing
cs: Nic

en: Use absolute path
cs: Použít absolutní cestu

en: Configure Image Styles
cs: Konfigurovat styly obrázku
