Image URL Formatter (8.x-1.1) - en to da translation catalogue (12 entries)

en: Content
da: Indhold

en: File
da: Fil

en: Original image
da: Originalt billede

en: Field types
da: Felttyper

en: Image style
da: Billedformat

en: None (original image)
da: Ingen (originalt billede)

en: Link image to
da: Link billede til

en: Linked to content
da: Linket til indhold

en: Linked to file
da: Linket til fil

en: Nothing
da: Intet

en: Use absolute path
da: Brug absolut sti

en: Configure Image Styles
da: Tilpas Image Styles
