Image Widget Crop (3.0.0) - en to eu translation catalogue (9 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Body
eu: Gorputza

en: Image
eu: Irudia

en: Width
eu: Zabalera

en: Height
eu: Altuera

en: Examples
eu: Adibideak

en: About
eu: (r)i buruz

en: Preview image style
eu: Aurreikusi irudi estiloa

en: no preview
eu: Ez dago aurreikuspenik
