Image Widget Crop (3.0.0) - en to gl translation catalogue (13 entries)

en: Title
gl: Título

en: Body
gl: Corpo

en: Image
gl: Imaxe

en: Width
gl: Ancho

en: Height
gl: Alto

en: Media
gl: Medios

en: Examples
gl: Exemplos

en: About
gl: Información

en: Files not found
gl: Non se atoparon ficheiros

en: Progress indicator
gl: Indicador de progreso

en: Preview image style
gl: Vista previa do estilo de imaxe

en: no preview
gl: sen vista previa

en: The preview image will be shown while editing the content.
gl: A vista previa da imaxe mostraráse o editar o contenido.
