Image Widget Crop (3.0.0) - en to ja translation catalogue (14 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Body
ja: 本文

en: Image
ja: 画像

en: Width
ja: 幅

en: Height
ja: 高さ

en: Media
ja: メディア

en: Examples
ja: 例

en: About
ja: アバウト

en: Progress indicator
ja: 進捗状況の表示

en: Preview image style
ja: 画像スタイルのプレビュー

en: no preview
ja: プレビューなし

en: The preview image will be shown while editing the content.
ja: コンテンツを編集中にプレビュー画像が表示されます。

en: Preview image style: @style
ja: 画像スタイルのプレビュー: @style

en: Image field display format settings
ja: 画像フィールドのディスプレイフォーマット設定
