Image Widget Crop (3.0.0) - en to ku translation catalogue (10 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Body
ku: ناوەڕۆک

en: Image
ku: وێنە

en: Width
ku: پانی

en: Height
ku: بەرزی

en: Media
ku: ڕەنگاڵە

en: About
ku: دەربارە

en: Progress indicator
ku: پیشاندەری

en: Preview image style
ku: پێشبینیکردنی شێوازی وێنە

en: no preview
ku: پێشبینی نییە
