Image Widget Crop (8.x-1.0) - en to cs translation catalogue (12 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Body
cs: Text

en: Image
cs: Obrázek

en: Width
cs: Šířka

en: Height
cs: Výška

en: Media
cs: Média

en: About
cs: Popis

en: Progress indicator
cs: Ukazatel průběhu

en: Preview image style
cs: Náhled stylu obrázku

en: no preview
cs: žádný náhled

en: The preview image will be shown while editing the content.
cs: Náhled obrázku se zobrazí při úpravě obsahu.

en: Preview image style: @style
cs: Náhled stylu obrázku: @style
