Image Widget Crop (8.x-1.0) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Body
gu: લખાણ મુખ્ય ભાગ

en: Width
gu: પહોળાઈ

en: Height
gu: ઊંચાઈ

en: About
gu: વિશે

en: Progress indicator
gu: પ્રગતિ સૂચક
