Image Widget Crop (8.x-1.0) - en to id translation catalogue (12 entries)

en: Title
id: Judul

en: Body
id: Isi

en: Image
id: Gambar

en: Width
id: Lebar

en: Height
id: Tinggi

en: About
id: Tentang

en: Progress indicator
id: Indikator kemajuan

en: Preview image style
id: Pratinjau gaya gambar

en: no preview
id: Tidak ada pratinjau

en: The preview image will be shown while editing the content.
id: Pratinjau gambar akan ditampilkan saat menyunting konten.

en: Preview image style: @style
id: Pratinjau gaya gambar: @style

en: Image field display format settings
id: Pengaturan format tampilan bidang gambar
