Image Widget Crop (8.x-1.0) - en to pl translation catalogue (12 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Body
pl: Treść

en: Image
pl: Obraz

en: Width
pl: Szerokość

en: Height
pl: Wysokość

en: About
pl: O stronie

en: Progress indicator
pl: Wskaźnik postępu

en: Preview image style
pl: Styl podglądu obrazka

en: no preview
pl: brak podglądu

en: The preview image will be shown while editing the content.
pl: Podgląd będzie pokazywany podczas edycji zawartości.

en: Preview image style: @style
pl: Styl podglądu obrazu: @style

en: Image field display format settings
pl: Ustawienia formatu wyświetlania pola obrazu
