Image Widget Crop (8.x-1.3) - en to fi translation catalogue (11 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Body
fi: Sisältö

en: Image
fi: Kuva

en: Width
fi: Leveys

en: Height
fi: Korkeus

en: About
fi: Tietoja

en: Progress indicator
fi: Edistymisentunnistin

en: Preview image style
fi: Esikatsele kuvan tyyliä

en: no preview
fi: ei esikatselua

en: The preview image will be shown while editing the content.
fi: Esikatselukuva näytetään sisältöä muokattaessa.

en: Preview image style: @style
fi: Esikatsele kuvatyyliä: @style
