Image Widget Crop (8.x-1.3) - en to fa translation catalogue (11 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Body
fa: بدنه

en: Image
fa: تصویر

en: Width
fa: عرض

en: Height
fa: ارتفاع

en: Media
fa: رسانه

en: About
fa: درباره

en: Progress indicator
fa: نشانگر پیشرفت

en: Preview image style
fa: پیش‌نمایش سبک تصویر

en: no preview
fa: بدون پیش نمایش

en: The preview image will be shown while editing the content.
fa: پیش نمایش تصویر هنگام تدوین محتوا دیده خواهد شد.
