Image Widget Crop (8.x-1.5) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Body
ast: Cuerpu

en: Image
ast: Imaxe

en: Width
ast: Anchu

en: Height
ast: Altu
