Image Widget Crop (8.x-1.5) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Body
te: వివరము

en: Image
te: బొమ్మ

en: Width
te: వెడల్పు

en: Height
te: ఎత్తు

en: About
te: గురించి
