Image Widget Crop (8.x-2.0) - en to af translation catalogue (7 entries)

en: Title
af: Titel

en: Body
af: Teks

en: Reset
af: Herstel

en: Image
af: Beeld

en: Apply
af: Pas toe

en: - All -
af: - Alle -

en: Master
af: Meester
