Image Widget Crop (8.x-2.0) - en to ar translation catalogue (19 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Body
ar: المتن

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Image
ar: الصورة

en: Width
ar: العرض

en: Height
ar: الارتفاع

en: Media
ar: ميديا

en: Desc
ar: تنازلي

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: Apply
ar: تطبيق

en: Offset
ar: الإزاحة

en: About
ar: حول

en: - All -
ar: - الكل -

en: Progress indicator
ar: مؤشر التقدم

en: Preview image style
ar: معاينة نمط الصورة

en: no preview
ar: لا توجد معاينة

en: The preview image will be shown while editing the content.
ar: سيتم عرض معاينة الصورة أثناء تعديل المحتوى.

en: Asc
ar: تصاعدي

en: Master
ar: الرئيسي
