Image Widget Crop (8.x-2.0) - en to az translation catalogue (16 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Body
az: Tərkib

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Image
az: Şəkil

en: Width
az: Eni

en: Height
az: Hündürlüyü

en: Desc
az: azaldın

en: Sort by
az: Sırala

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Offset
az: Ofset

en: About
az: Haqqında

en: - All -
az: - Hamısı -

en: Progress indicator
az: Tərəqqi göstəricisi

en: Preview image style
az: Şəkil üslubuna ön baxış

en: no preview
az: önizləmə yoxdur

en: The preview image will be shown while editing the content.
az: Məzmunu redaktə edərkən önizləmə şəkli göstəriləcək.
