Image Widget Crop (8.x-2.0) - en to cy translation catalogue (12 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Body
cy: Corff

en: Reset
cy: Ailosod

en: Image
cy: Delwedd

en: Width
cy: Lled

en: Height
cy: Uchder

en: Media
cy: Cyfryngau

en: Sort by
cy: Dosbarthu drwy

en: Apply
cy: Ceisio

en: Offset
cy: Ongli

en: ‹‹
cy: <<

en: ››
cy: >>
