Image Widget Crop (8.x-2.0) - en to hr translation catalogue (16 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Body
hr: Sadržaj

en: Reset
hr: Poništi

en: Image
hr: Slika

en: Width
hr: Širina

en: Height
hr: Visina

en: Media
hr: Mediji

en: Desc
hr: Silazno

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: Apply
hr: Primjeni

en: About
hr: Opis

en: Progress indicator
hr: Pokazivač napretka

en: Preview image style
hr: Pretprikaz stila slike

en: no preview
hr: nema pretpregleda

en: The preview image will be shown while editing the content.
hr: Pretpregled slike tijekom uređivanja sadržaja.

en: Asc
hr: Uzlazno
