Image Widget Crop (8.x-2.0) - en to ht translation catalogue (6 entries)

en: Body
ht: Kò

en: Image
ht: Imaj

en: Desc
ht: Des

en: Apply
ht: Aplike

en: - All -
ht: - Tout -

en: Asc
ht: Mont
