Image Widget Crop (8.x-2.0) - en to hy translation catalogue (7 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: Image
hy: Նկար

en: Width
hy: Լայնություն

en: Height
hy: Բարձրություն

en: Media
hy: Մեդիա

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ
