Image Widget Crop (8.x-2.0) - en to is translation catalogue (11 entries)

en: Title
is: Titill

en: Body
is: Meginmál

en: Reset
is: Endursetja

en: Image
is: Mynd

en: Width
is: Breidd

en: Height
is: Hæð

en: Media
is: Margmiðlunarefni

en: Sort by
is: Raða eftir

en: Apply
is: Virkja

en: About
is: Um

en: - All -
is: - Allt -
