Image Widget Crop (8.x-2.0) - en to nl translation catalogue (37 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Body
nl: Inhoud

en: Image
nl: Afbeelding

en: Width
nl: Breedte

en: Height
nl: Hoogte

en: Desc
nl: Aflopend

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: Apply
nl: Toepassen

en: About
nl: Over

en: Files not found
nl: Bestanden niet gevonden

en: - All -
nl: - Alle -

en: Progress indicator
nl: Voortgangsindicator

en: General configuration
nl: Algemene instellingen

en: Preview image style
nl: Voorbeeld van afbeeldingsstijl weergeven

en: no preview
nl: geen voorbeeldweergave

en: The preview image will be shown while editing the content.
nl: De voorbeeldweergave van de afbeelding zal getoond worden tijdens het bewerken van de inhoud.

en: Asc
nl: Oplopend

en: The uploaded image will be displayed on this page using the image style choosen below.
nl: De geüploade afbeelding zal op deze pagina getoond worden in de hieronder gekozen afbeeldingsstijl.

en: Preview image style: @style
nl: Voorbeeldweergave afbeeldingsstijl: @style

en: Image field display format settings
nl: Weergaveinstellingen voor afbeeldingenveld

en: Entity browser
nl: Entiteit-browser

en: X coordinate
nl: X-coördinaat

en: Y coordinate
nl: Y-coördinaat

en: The CropType ('@cropType') is not active or not defined. Please verify configuration of image style or ImageWidgetCrop formatter configuration
nl: De uitsnede '@cropType' is niet actief of niet gedefinieerd. Controleer de instelling van de afbeeldingsstijl of het ImageWidgetCrop-formaat.

en: Crop image
nl: Afbeelding bijsnijden

en: Cropping applied.
nl: Uitsnede toegepast.

en: Soft limit reached.
nl: Zachte limiet bereikt.

en: Crop image (cropping applied)
nl: Afbeelding bijsnijden (uitsnede toegepast)

en: The crop "@cropType" were successfully updated for image "@filename".
nl: De uitsnede '@cropType' is succesvol aangepast voor afbeelding '@filename'.

en: The crop "@cropType" was successfully added for image "@filename".
nl: De bijgesneden versie "@cropType" is toegevoegd voor de afbeelding "@filename".

en: The crop "@cropType" was successfully deleted for image "@filename".
nl: De uitsnede '@cropType' is succesvol verwijderd voor afbeelding '@filename'.

en: The file "@file" is not valid, your crop is not applied.
nl: Het bestand "@file" is ongeldig, de uitsnede is niet toegepast.

en: The file "@file" is not valid on element @name.
nl: Het bestand '@file' is niet geldig voor element @name.

en: This crop definition affects more usages of this image
nl: De uitsnede voor dit beeld wordt gebruikt op meerdere plaatsen.

en: Reset crop
nl: Uitsnede opnieuw instellen

en: Background Pictures
nl: Achtergrond Afbeeldingen

en: No File element found.
nl: Geen bestandselement gevonden.
