Image Widget Crop (8.x-2.0) - en to nn translation catalogue (7 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Body
nn: Brødtekst

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Image
nn: Bilete

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: Apply
nn: Bruk

en: - All -
nn: - Alle -
