Image Widget Crop (8.x-2.0) - en to sk translation catalogue (18 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Body
sk: Text

en: Image
sk: Obrázok

en: Width
sk: Šírka

en: Height
sk: Výška

en: Media
sk: Médiá

en: Desc
sk: Zostupne

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Apply
sk: Použiť

en: Offset
sk: Ofset

en: About
sk: Informácie o

en: - All -
sk: - Všetky -

en: Progress indicator
sk: Indikátor priebehu

en: Preview image style
sk: Náhľad štýlu obrázku

en: no preview
sk: bez náhľadu

en: The preview image will be shown while editing the content.
sk: Náhľad obrázku bude zobrazený počas úpravy obsahu.

en: Asc
sk: Vzostupne

en: Preview image style: @style
sk: Náhľad štýlu obrázku: @style
