Image Widget Crop (8.x-2.1) - en to da translation catalogue (12 entries)

en: Title
da: Titel

en: Body
da: Brødtekst

en: Image
da: Billede

en: Width
da: Bredde

en: Height
da: Højde

en: About
da: Om

en: Progress indicator
da: Fremdriftsindikator

en: General configuration
da: Generel konfiguration

en: Preview image style
da: Vis eksempel på format

en: no preview
da: intet eksempel

en: The preview image will be shown while editing the content.
da: Eksempelbilledet vises ved redigering af indholdet.

en: Image field display format settings
da: Indstillinger for visning af billedfelt
