Image Widget Crop (8.x-2.1) - en to lv translation catalogue (11 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Body
lv: Saturs

en: Image
lv: Attēls

en: Width
lv: Platums

en: Height
lv: Augstums

en: Media
lv: Multivide

en: About
lv: Par

en: Progress indicator
lv: Progresa indikators

en: Preview image style
lv: Priekšskatīt attēla stilu

en: no preview
lv: nav priekšskatījuma

en: The preview image will be shown while editing the content.
lv: Rediģējot saturu tiks rādīts priekšskatījuma attēls.
