Image Widget Crop (8.x-2.1) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Body
sl: Vsebina

en: Image
sl: Slika

en: Width
sl: Širina

en: Height
sl: Višina

en: About
sl: O modulu
