Image Widget Crop (8.x-2.2) - en to et translation catalogue (29 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Body
et: Sisu

en: Image
et: Pilt

en: Width
et: Laius

en: Height
et: Kõrgus

en: Media
et: Meedia

en: About
et: Programmist

en: Files not found
et: Ei leia faile

en: Progress indicator
et: Edenemise indikaator

en: General configuration
et: Üldised seadistused

en: Preview image style
et: Eelvaatepildi stiil

en: no preview
et: eelvaade puudub

en: The preview image will be shown while editing the content.
et: Eelvaate pilti näidatakse sisu muutmise ajal.

en: The uploaded image will be displayed on this page using the image style choosen below.
et: Üleslaetud pilti näidatakse sellel lehel kasutades allvalitud pildistiili.

en: Preview image style: @style
et: Pildistiili eelvaade: @style

en: Image field display format settings
et: Pildivälja näitamise formaadi seaded

en: X coordinate
et: X koordinaat

en: Y coordinate
et: Y koordinaat

en: Try module
et: Proovi moodulit

en: Crop image
et: Pildi kärpimine

en: Cropping applied.
et: Kärbe on rakendatud.

en: Soft limit reached.
et: Hoiatuspiirin on ületatud.

en: Crop image (cropping applied)
et: Pildi kärpimine (kärbe on rakendatud)

en: Reset crop
et: Tühista kärbe

en: Crop @property is smaller than the allowed @hard_limitpx for @crop_name
et: Kärpe @property on väiksem kui lubatud @hard_limitpx @crop_name jaoks

en: Required crop types
et: Kohustuslikud kärpimise tüübid

en: @crop_required is required. | @crops_required are required.
et[0]: @crop_required on kohustuslik.
et[1]: @crops_required on kohustuslikud.

en: No crop types selected.
et: Ühtegi kärpimise tüüpi pole valitud.

en: Required crop types : @list
et: Kohustuslikud kärpimise tüübid: @list
