Image Widget Crop (8.x-2.3) - en to ca translation catalogue (12 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Body
ca: Cos

en: Image
ca: Imatge

en: Width
ca: Amplada

en: Height
ca: Alçada

en: Media
ca: Multimèdia

en: About
ca: Detalls

en: Progress indicator
ca: Indicador de progrés

en: Preview image style
ca: Estil de la previsualització de la imatge

en: no preview
ca: sense previsualització

en: The preview image will be shown while editing the content.
ca: La previsualització de la imatge es mostra mentre s'edita el contingut.

en: Preview image style: @style
ca: Previsualitza l'estil d'imatge: @style
