Image Optimize (or ImageAPI Optimize) (4.0.0-beta1) - en to eu translation catalogue (8 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: List
eu: Zerrenda

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Edit
eu: Editatu

en: - None -
eu: - Bat ere ez -

en: Weight
eu: Pisua

en: Add
eu: Gehitu
