Image Optimize (4.0.0-beta1) - en to ur translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Operations
ur: معاملات

en: List
ur: فہرست

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Edit
ur: تدوین

en: - None -
ur: - کوئی بھی نہیں -

en: Weight
ur: وزن

en: Add
ur: شامل کریں
